• Wpisów: 10
 • Średnio co: 22 dni
 • Ostatni wpis: 23 dni temu, 11:38
 • Licznik odwiedzin: 2 362 / 246 dni
 
littledreamer2110
 
Hejka Kochani.! ♥
Jest mi straszny wstyd,że tak bardzo zaniedbałam bloga.:(  Ale ostatni czas jest dla mnie ciężki. Mam bardzo dużo na głowie np. Nauki, Pracy,  Obowiązków , Spraw do załatwienia.  Mam nadzieję,że jakoś w szybkim czasie zdarzę ogarnąć to wszystko i poukładać wszystko w jedną całość, niestety na tą chwilę mam w głowie i nie tylko jeden wielki bałagan.  Sterta obowiązków mnie znacznie przerosła.
Hmmm. Aa tak co nowego u mnie.?

Tak ogólnie mówiąc jest stabilnie,lecz jest to dla mnie okres ,,próbny" . Rok szkolny powoli dobiega końca,więc standardowo  nauczyciele szaleją ze sprawdzianami,kartkówkami więc nauki mi nie brak.. Aa co dalej się z końcem roku zbliża... Egzamin zawodowy tzw. Czeladnik... Strasznie się boję jego.. :(  Do czeladnika jest jeszcze więcej nauki  niż przez cały rok szkolny wzięty,ale mam dużą nadzieję,że poradzę sobie z nim. :) Nie ma to jak wiara w samego siebie , ona może Nas wszystkich wzmocnić w dojściu do swoich celów. :)  
Na praktykach ostatnio też jest nawał pracy związany z Pierwszą Komunią Świętą .. Ehh,aż na prawdę brakowało czasu dla samego siebie a co dopiero na inne obowiązki. Wszystko jest do opanowania, tylko trzeba tego chcieć...
W lipcu planuję wraz ze swoim  chłopakiem wspólne wakacje, wybieramy się na dwa tygodnie do Kołobrzegu.  Mam nadzieję,że właśnie tam sobie odpocznę od tej codziennej monotonii i od wszystkich zmartwień.  :)  
Oczywiście, postaram się teraz częściej pisać,ale niestety nie mogę Wam kochani tego zapewnić w 1oo%,ponieważ nie mam pewności jak to wszystko się ułoży w najbliższym czasie.
A tymczasem uciekam, brać się za obowiązki swoje a Wam kochani życzę Miłego,Słonecznego dnia. ♥ :*
pin1.jpg


pin2.jpg •  
 • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  Nauka, praca, obowiązki... też mam tego stanowczo za dużo :/ No ale cóż, głowa do góry i do przoduuu :D
   
 • awatar
   
   
  gość
  @Littledreamer2110: ty ej a kto mówi że my to czytamy weź nie schlebiaj se nikt tego nie czyto bo szkoda czasu, szkoda rozumisz? Czas to pinionchy rozumisz a ty ich ni mosz bo go marnujesz jakimś nikomu nie potrzebnymi tekstami i filmikami. Mosz ty co godności wgl? Opanuj zostaw ten syf i bierz się za co porzytecznego ot choćby znieranie stonki.
   
 •  
   
  @gość:  Ale mnie nie obchodzi Twoje zdanie. Twoje puste przesłanie mnie nie zniechęca.  Zresztą jak chcesz się wypowiedzieć , to lepiej naucz się poprawnie składać zdania.  

  - Zamiast tracić czas w tym internecie.   (  Tak już na przyszłość  )

  Chcesz mi tym powiedzieć ,że moje wpisy nie odpowiadają Twojej osobie.?  
  Ups..  Nie musisz ich czytać.Nie zależy mi na Twojej opinii i Twoich wyświetleniach.  Tymczasem życzę Ci Miłego dni. :)
   
 • awatar
   
   
  gość
  Przecie nikt tu nie czeka na twoje wpisy to odpuść i nie błaźnij i bierz się za jaką robote pożyteczną zamiast tracić czas na tych inernetach